Кондиціонер інверторний TAC-18CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Інверторна спліт-система - модель для європейського ринку, яка об'днує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Функція самоочищення (обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація).
Підтримка температури +8°С. Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google» (опція)
- DC інверторний компресор
- Холодоагент R32
- Низький рівень шуму 22 dB
- Клас енергоефективності А++
- Робота на обігрів до -20°C, робота на охолодження до 0°C
- Покриття Blue Fin, біла ребриста панель з прихованим дисплеєм, стандартний фільтр.
- Функція I Feel (датчик температури на ПДУ), 8 режимів напрямку потоку вгору-вниз.
- IoT WiFi (додаток TCL HOME) - опція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Мощность обогрева | 5100 Вт |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 294 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Глубина внутреннего блока | 212 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 600 мм |
| Ширина внешнего блока | 810 мм |
| Глубина внешнего блока | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Фреон | R32 |
Информация для заказа
- Цена: 32 499 ₴










