
Кондиціонер TAC-18CHSA/XAB1 On-Off WI-FI Ready
29 899 ₴
- В наличии
- Код: TAC-18CHSA/XAB1
- +380 (68) 075-55-35Киевстар
Кондиціонер TAC-18CHSA/XAB1 On-Off WI-FI Ready
Спліт-система XAB1 On-Off Wi-Fi Ready-сучасна модель для європейського ринку, яка поєднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень у плані зниження рівня шуму та покращення енергоефективності. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та сріблястою смужкою. Модель передбачає можливість встановлення Wi-Fi модуля. Функція автоматичного перезапуску та осушення, з антикорозійним покриттям Blue Fin обох теплообмінників. Стильний дизайн з ребристою панелью та срібною смужкою зі схованим LED дисплеєм, 4 основних режимів роботи та режим TURBO, SLEEP, ECO, опція - WiFi, стандартний пиловий фільтр. Пульт GYKQ-86E.
- КомпресорOn/Off
- ХолодоагентR410А
- Холодопродуктивність, Bт2100
- Теплопродуктивність, Bт2140
- Площа, м²до 20
Відмінні особливості:
Світлодіодний дисплей
Покриття Blue Fin
Подвійний дренаж
Безпечна конструкція
Унікальний дизайн внутрішнього блоку
IoT Wi Fi керування (опція)
Розумне налаштування напрямку потоку вгору-вниз
Авторестарт
Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично увімкнеться знову з тими налаштуваннями, які були на момент відключення електроживлення.
Таймер 24 години
Присутня можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.
Аварійна кнопка
Дозволяє увімк./вимк. кондиціонер в разі присутності несправності або втрати пульта керування, як з колишніми налаштуваннями і в раніше встановленому режимі роботи (охолодження або обігрів), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
Режим сну
Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP напульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодження/обігрів призведе до збільшення/зниження температури на 1°С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.
Запам’ятовування положення жалюзі
Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо був встановлений режим постійного коливання, він буде також активований.
Турбо режим
Режим високої потужності активує максимальну продуктивність кондиціонера в заданому режимі роботи і дозволяє швидше досягти необхідної температури. Функціонування в даному режимі не перевищує 15 хвилин.
Антикорозійне покриття
Металеві елементи корпусу зовнішнього блоку, що незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, яке перешкоджає появі корозії і дозволяє продовжити термін служби агрегату.
Незалежне осушення
При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.
Функція самодіагностики
Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
Безпечна конструкція
Відсутність зв’язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином, підвищує його безпеку.
Подвійний дренаж
Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Мощность обогрева | 5.42 Вт |
| Мощность охлаждения | 5.28 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 206 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Глубина внутреннего блока | 294 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 760 мм |
| Глубина внешнего блока | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Фреон | R410A |
- Цена: 29 899 ₴









