
Кондиционер NORDIS ALTAIR Invertor NDI-A12TC1/ NDO-A012TC2
20 200 ₴
- В наличии
- Код: обогрів -20 35м2
+380 (63) 247-03-45
Viber- +380 (68) 075-55-35Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондиционер NORDIS ALTAIR Invertor NDI-A12TC1/ NDO-A012TC2
| Модель кондиционера NDIA12TC1/NDOA12TC2 |
| NEW!!! Тепловий Насос.Серія ALTAIR (Робота на обігрів до -20С) Wi-Fi модуль , вбудований зимовий комплект. (вироблено на заводі TCL) |
NØRDIS ALTAIR – це енергоефективний, тихий та надійний кондиціонер. Ця модель має широкий спектр функцій, що забезпечують легке та зручне використання як вдома, так і в офісі. Кондиціонер має стильний і компактний дизайн. Високий енергетичний клас A++ / A+, забезпечить низьке споживання енергії, а сучасні функції створять максимально комфортні умови.
- Функція самоочищення позбавляє від забруднення всередині пристрою. 10-хвилинна програма ефективно видаляє бруд та бактерії.
- Завдяки функції інтелектуального потоку повітря, в режимі охолодження повітря спрямовується до стелі, завдяки чому, холодне повітря плавно осідає донизу. У режимі опалення повітря спрямоване до підлоги, а потім рівномірно піднімається до стелі.
- Функція I FEEL: додатковий датчик, вбудований в пульт дистанційного керування, дозволяє пристрою постійно контролювати і регулювати рівень температури в місці знаходження пульту.
- Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, забеспечує його захист від агресивного середовища.
- Функція нічного режиму регулює температуру вночі, таким чином підвищуючи комфорт сну. В залежності від режиму роботи пристрій знижує або підвищує температуру повітря на 1-2 ° C кожні 60 хвилин.
- Підтримуючи належний рівень вологості, пристрій дозволяє сушити мокрий одяг навіть у дощову погоду.
- Збагачений 6-шаровим фільтром, що містить іони активного вугілля та срібла, завдяки чому, ще краще очищає повітря.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NORDIS |
| Холодопроизводительность | 3.4 кВт |
| Теплопроизводительность | 3.42 кВт |
| Максимальная температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Потребляемая мощность | 0.92 кВт |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 776 мм |
| Высота | 540 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Ширина внутреннего блока | 200 мм |
| Длина внутреннего блока | 790 мм |
| Высота внутреннего блока | 275 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
Информация для заказа
- Цена: 20 200 ₴






